čtvrtek 19. listopadu 2015

Je třeba eliminovat Satana?

Od stvoření života je zde probléme se Satanem, který je opakem Boha, pokud eliminujeme Satana, tak už zde nebude pekelný očistec, a z lidí se stanou hodní andělé, co nelžou a nekradou. Kdo je to vlastně Satan, kterého je správné globálně na věčné časy eliminovat?
Satan to jsou chyby, všechno zlo je následkem chyb, podívejme se do přírody, zde se přirozeně likviduje vše, co je zde chybné, v přírodě můžeš udělat chybu jenom jednou, a druhou šanci už nedostaneš, zavedeme kontrolní GVKB systémy, odvozené od přírody do naší GVKB civilizace, jak zde někdo udělá chybu, tak okamžitě zemře, řeknete někomu cizímu sprosté slovo, a okamžitě zemřete, překročíte ve městě povolenou rychlost autem, a okamžitě zemřete, atd.
Lidí je na světě nadbytek, a veliké ztráty nijak nebudou vadit restartování konzumní civilizace, na novou svatou GVKB civilizaci bez hříšného Satana, tím i jeho konzumního pekla. Základem kontrolního systému budou GVKB čipy v mozku každého člověka.
GVKB čip se bude snažit mozek vychovat k tomu, aby nechyboval a pokud výhova pomocí odměn a trestů selže tak bude brzo následovat eliminace Satana který způsobuje to, že člověk chybuje, neberte si to osobně, že bude naskenování, optimalizování, eliminování, recyklováni, berte to tak že Satan bude poražen a konečně zde bude z každého člověka anděl, který nechybuje.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem