pondělí 23. listopadu 2015

Je prezident Miloš Zeman už muzejní exponát?

Láska stvoří božský život a nenávist život ukončuje, vše je zde v neustálém pohybu a tak to co je plné lásky plave proti proudu života a to co je plné nenávisti to je unášeno proudem života ke smrti. Láska je dávání aniž očekáváme to že se nám to vyplatí, nenávist je snaha o parazitování a očekávání toho že se parazitování vyplatí.
Každý zde má určen evolucí jasně svůj osud, někdo se narodí jako voják a jiný se narodí jako hospodář. Pokud nejsme dobře naladění tak z toho máme deprese, čím více je náš svět složitější, tím více zde i chybujeme, a tím se i často rozčilujeme, a potom se drogami většinou uklidňujeme.
Moderní doba má na člověka veliké nároky a potřebuje moderní zaměstnance a tak eliminujeme lidi a budou zde místo nich jenom roboti, co pracují jako roboti, mnozí si myslí, že něco takového je utopie a pohádka. Těmto lidem bych doporučil navštívit nové moderní továrny plné automatů a robotů, máme stále více času, protože práce díky optimalizaci a automatizaci rychle ubývá a blíží se doba, kdy budou lidi globálně; naskenování, optimalizování, eliminování, recyklováni.
Člověka spatříte brzo už jenom v muzeu, jako muzejní exponát z umělé hmoty za sklem, vede exponátu opice. Prezidentem nebyl ještě ani jmenován a už se mu Středočeští chtěli zavděčit vlastním muzeem. S nápadem vytvořit expozici v Zemanově rodném Kolíně přišel středočeský hejtman Josef Řihák a jeho náměstek Marek Semerád. Jenže ouha. Budoucí prezident o ni nestojí.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem