sobota 7. listopadu 2015

Jak pomoci těm co se mají zle?

Stát je na lidi moc hodný, měl by místo registračních pokladen, zavést registrační GVKB hlavy pro lidi, představte si našeho prezidenta republiky, co má hliníkovou registrační hlavu vyrobenou v Číně. Je třeba si uvědomit, že lidská hlava je příčinou toho že se lidi na světě mají zle.
Nedávejme tedy lidem, co se mají zle ekonomickou a sociální podporu, ale dejme jim registrační GVKB hlavy, takto se zabrání tomu aby lidi mohli chybovat a díky chybám se zde i mít zle. Podívejme se třeba na pracovní výkon člověka s registrační GVKB hlavou, takový člověk nemusí mít spánek ani odpočinek, on může pracovat 24 hodin každý den v roce, mnozí mohou namítnout, že je zde veliká nezaměstnanost a není potřeba, aby lidi pracovali jako roboti bez odpočinku.
Je třeba si uvědomit to, že robotické hlavy budou mít na tělo veliké nároky a tak tělo dlouho nevydrží a bude se muset tělo recyklovat na potravinové granule, a hlava se použije na nové mladé lidské tělo. Takto se globálně vyřeší problém s degenerací a přelidněním, používání hlav se zdegenrovaným mozkem se globálně zakáže, budou zde hlavy pro děti a budou zde hlavy pro; vojáky, politiky, byrokraty, podnikatele, obchodníky, řemeslníky, doktory, nádeníky, piloty, atd.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem