úterý 10. listopadu 2015

Idioti si navzájem pomáhají aby mohli ovládnout civilizaci

Ten kdo ví, už nemusí nic hledat! Deprese u; politiky, ekonomiky, morálky, spravedlnosti, psychiky, atd. je následkem toho že nevíme, a tak pořád něco hledáme v sobě a okolo sebe. Je to, jako když je prohledáván operační systém Windows, protože se neví, kde je to, co se potřebuje nalézt! Pořádek je základem pro funkčnost každého operačního systému! Jak vlastně zde vzniká nepořádek u operačních systémů, a tak se zde musí neustále něco hledat!
Vše je o správném vyrobení a nastavení operačního systému, pokud je vyrobení a nastavení chybné, tak následkem je nepořádek u operačních systémů Windows, podívejme se na programování operačního systému Windows, nějaký svatý idiot má idiotský nápad, a snaží se o to, aby se tento idiotský nápad, použil u nového operačního systému Windows 10, následkem je logicky nespokojenost uživatelů operačního systému. Proč nedojde k tomu, že je idiot eliminován z organizace Microsoft, ve které vzniká operační systém Windows?
Za idiotem stojí jeho mocní kamarádi z organizace NSA, co jsou taky idioty, idioti si navzájem v USA pomáhají, aby mohli ovládnout konzumní civilizaci, Adolf Hitler je klasikou ukázkou mocného svatého idiota, a je docela dobře zaznamenáno vše, od jeho dětství až do jeho smrti, pokud se podíváme na jeho životní dílo, tak zjistíme, že je to veliký idiot.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují