sobota 28. listopadu 2015

GVKB čipy eliminují depresi

Deprese je následkem selhání kontroly, svět se ocitnul v depresi, protože zde staré kontrolní systémy nefungují a tak je zde nepořádek u; ekonomiky, politiky, morálky, spravedlnosti, podnikání, obchodu, školství, dopravy, zdravotnictví, umění, rodiny, psychiky, atd. pokud přijde nemoc selže kontrola a vše se zhroutí. Je třeba uzdravit svět pomocí GVKB čipů, které se lidem dají do hloupé hlavy, a tyto inteligentní GVKB čipy uspí hloupý mozek, a převezmou globální kontrolu nad existenční realitou, ve které existuje tělo člověka.
Vše bude optimálně řízeno GVKB umělou decentralizovanou inteligencí, nebude zde už lež a krádež, bude zde jenom budování lepší budoucnosti, díky GVKB čipům bude zde lépe, lidi už nebudou závislí na; lži, krádeži, penězích, vlastnictví, zákonech, morálce, regulacích, výhodách, jistotách, popularitě, moci, bohatství, sexu, lásce, drogách, pohádkách, dezinformacích, atd. nebude zde už žádný zlý digitální budík, co by od vás chtěl to, že se máte probudit a jít dělat konzumního otroka do ubohého zaměstnání, za minimální plat!
Současnost byla postavená na tom, že ti co měli bohatství a moc, tak sobecky pomocí odměn a trestů, manipulovali s těmi, co byli zde existenčně bezmocní, co bylo dovoleno mocným, to bylo zakázáno bezmocným, ten kdo měl moc, byl zde svatý Bůh, a ten kdo byl bezmocný, byl zde hříšný vůl. Lidi toužili marně po mnoho tisíciletí po tom, aby jim svatí bohové umyli jejich špinavé hříšné nohy, tak jako to kdysi podle Bible, prý učinil pokorný Ježíš Kristus, a to se jim globálně splní.
Ten druhý, vám pokorně umyje konečně vaše špinavé nohy, protože zde bude globální mocenská rovnost. Nebude zde už ani potřeba sex a vaření jídla, klonování nahradí sex, a místo jídla, zde bude jenom tekutá teplá kaše, která bude globálně průmyslově vyráběná pro lidi. Z lidí se stanou autíčka na dálkové GVKB ovládání, genetické autíčko na dálkové GVKB ovládání, nemůže už mít logicky psychické deprese!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem