sobota 7. listopadu 2015

Evoluce člověka dokonale optimalizuje

Pokud se už nemůžete probudit ze snů tak máte v mozku kontrolní GVKB čip, a on se stará o realitu ve které existujete, a mozek tak se může věnovat jenom snům. Snažit se zotročit tělo člověka pomocí; morálky, strachu, norem, zákona, vězení, bití, mučení, dluhů, atd. To není moderní řešení, moderním řešením je kontrolní GVKB čip, prostě se mozek odpojí od reality a tím on nemůže nijak do reality chybně zasahovat.
Možná se ptáte a jak došlo k tomu že mám v mozku kontrolní GVKB čip? Čip se do vašeho mozku dostal pomocí injekce, ve kterém byl čip rozložen na součástky, a on se v mozku potom sám sestavil, a převzal kontrolu nad vaším tělem, čip GVKB se umí i rozmnožovat ve vašem těle, a tak čím déle v sobě čip máte, tím více se GVKB robotem i stáváte, je to jako nahrazování staré fyzické práce v továrně, za práci automatů a robotů, tělo to je obrazně jenom veliká továrna.
Mění se i vaše krev a tak pokud se tělo poškodí tak je velmi rychle opraveno a rychle vám může narůst nová noha nebo ruka, pokud by vás kousl jedovatý had tak se vám nic nestane a had zemře rychle na otravu vaší robotickou krví. Vaše tělo bude už bez virů a parazitů vše zde bude pod dokonalou kontrolou, změní se vaše kůže tak, že jí nebude už vadit; teplo, zima, vařící voda, kyseliny, atd.
Kůže bud jako vojenský pancíř, kterým nic nebude moci proniknout, takže vás vlastně už ani had nebude už moci kousnout, až bude vaše proměna v GVKB robota dokončená. Budete i mnohem silnější a chytřejší, přeprat; medvěda, tygra, krokodýla, atd. nebude pro vás problémem.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem