neděle 8. listopadu 2015

EU je hlavní obchodní partner Česka

Česká ekonomika, by měla rychle stoupnout v případě pokračujícího pozitivního vývoje. Česká ekonomika má konečně nyní podle GVKB dobré základy i pro další dlouhodobější růst. EU je hlavní obchodní partner Česka. Zatím ale příliš velké kroky v hospodářské politice podniknuty nebyly, celkově je potřeba optimalizovat a digitalizovat státní byrokratickou soustavu.
Zlepšit fungování státní správy a důsledně omezit amatérské chyby zkorumpovaných politiků. Současná vláda na zlepšení ekonomického prostředí podle mě schopnosti má. Ale zatím ještě nepůsobí na ekonomiku optimálně. Tvůrci ekonomiky by se měli do budoucna inspirovat decentralizovaným pružným systémovým modelem, kde je ekonomika tažena malými soukromými firmami na vysoké systémové úrovni.
To je model, který by měl být u nás vládou posílen. Máme vysoce vzdělané obyvatelstvo. To, čeho se dosáhlo, je právě prací a pílí a schopností podnikatelů a obchodníků, protože ekonomická politika naší zkorumpované vlády nebyla za posledních 45 let bohužel nijak statisticky valná. Pro ČR je výhodné být v EU, výhodou přijetí eura by bylo eliminování kurzového rizika. Máme mnoho investorů z eurozóny, pro které je kurzové riziko významný investiční faktor.
Je třeba konečně zavést zavádění registračních GVKB hlav, místo starých zdegenerovaných hlav s hloupým mozkem, ostatně slovo robot pochází od nás, a tak je nutné pomocí registračních GVKB hlav, z lidí v EU konečně učinit digitální roboty co myslí a pracují jako roboti pro lepší budoucnost EU. Jako první v EU dostanou registrační GVKB hlavy logicky státní zaměstnanci, a to i; prezident, předseda vlády, ministr, poslanec, senátor, diplomat, byrokrat, profesor, atd.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem