neděle 22. listopadu 2015

Ekonomická degenerace

Jsi nespokojený s naší ekonomikou, která u nás je na hovno a stojí za hovno, tak si konečně uvědom to, že naše ekonomika zdegenerovala! Vše co není svobodné, to degeneruje, po velmi dlouhou dobu nebyla naše ekonomika svobodná, a tak začala degenerovat, jasným ukazatelem zdegenerované ekonomiky je cena za služby ve městě pro místní ubožáky, čím menší jsou ceny za služby pro ubožáky, tím více je v tom národě ekonomika zdegenerovaná!
Jak dochází k tomu, že jsou někde ceny za služby malé a jinde jsou vysoké? Příčinou rozdílných cen za služby je ekonomická diktatura, čím mocnější je ekonomická diktatura, tím menší jsou ceny za služby pro ubožáky, logicky ve službách pro ubožáky, nechce nikdo obchodovat a podnikat, a každý se snaží podnikat a obchodovat v tom, co zde není službou určenou pro ubožáky, služby pro bohaté cizince, nebo pro bohatý stát, jsou ale už ziskové.
Jestliže má prodavačka za kasou ve velikém obchodě s potravinami malou mzdu, tak příčinou je to, že ona poskytuje službu ubožákům. Pokud by se zvedli ceny potravin, tak by se zvedli i platy prodavaček v obchodě, mnoho lidí by ale nemělo už na drahé potraviny logicky peníze, a tak by zemřeli hlady jako bezdomovci, zde se dostáváme k sociální centrálně regulované ekonomice, která podporuje ekonomické sociální ubožáky a následkem je ekonomická deprese.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem