neděle 22. listopadu 2015

Degenerace je největším nepřítelem člověka

Za naší degenerací jsou naše chyby, ve snaze se mít dobře jsme začali likvidovat vše, co nám bránilo v tom se mít dobře, aniž bychom se někdy zamysleli, jaké to bude mít pro nás následky. Dokud se člověk pohyboval z místa na místo tak dokázala příroda obnovit všechny škody, které jsme zde zanechali.
Jakmile se ale člověk trvale usadil na jednom místě a začal pro sebe stavět vesnice a města tak začal tím i ničit přírodu a příroda se už nedokázala obnovit do stavu, ve kterém byla dříve. Tím že člověk poškodil přírodu tím poškodil i sebe žijeme v symbióze s přírodou, příroda je naším domovem a pokud přírodu zničíme tak jsme si tím zničili i svůj domov a stávají se z nás ubozí zdegenerovaní bezdomovci, co existují uboze jako otroci konzumní civilizace.
Zajímavé je to, že mediálně se o degeneraci člověka vůbec nehovoří, jako by naše degenerace zde nebyla, a lidi byli normální fyzicky a psychicky. Tím že problém s degenerací odsuneme daleko od našeho konzumního světa, si jenom vše zhoršujeme, narůstající deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, psychiky, rodiny, atd. to je jenom následek naší degenerace!
Z lidí se díky degeneraci začínají stávat jenom ubožáci, o které se konzumní civilizace už nechce postarat a tak zde jsou; zloději, prostitutky, bezdomovci, ekonomičtí emigranti, sociální paraziti, atd. statistiky jsou falšovány na politické zakázky, jenže nemoc a bídu nelze dlouho utajit!
Vše jistě směřuje k válce a po dlouhé globální válce zde už bude jiný konzumní svět, ve kterém se budou lidi rozdělovat na kategorie, každý rok se bude muset každý člověk dostavit na kontrolu a bude mu nahráno do čipu pod kůži mnoho informací o tom jak je on hodnotný fyzicky a psychicky, přijdete jenom na vrátnici podniku, přiložíte čip v ruce ke snímači, a pokud osobní oddělení nebude spokojené s vaší kvalitou, tak vám vrátný řekne, že o vás zaměstnavatel nemá zájem.
Tím ušetříte mnoho času, a i osobní oddělení ušetří mnoho času, a zdegenerovaní ubožáci budou muset vzít z nouze jenom pomocnou těžkou práci, za ubohý plat. Nebudou zde tedy už žádné konkurzy nebo volby do vysokých podnikových a státních funkcí, vše se vyřeší pomocí umělé inteligence, která vyhodnotí tisíce zájemců pomocí kategorie, do které jsou zájemci zařazení a tak nám už nebudou mocensky vládnout staří zdegenerovaní idioti, co mají v hlavě nasráno.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem