středa 11. listopadu 2015

Co je zde na hovno?

Prioritou je eliminovat vše, co je zde na hovno! Neustále všude slyšíme, že je zde na hovno; prezident, předseda vlády, ministr, poslanec, senátor, diplomat, soudce, notář, voják, policajt, akademik, celebrita, milionář, ředitel, byrokrat, atd. je třeba začít globálně optimálně, s likvidací lidí, co jsou zde v konzumním systému už na hovno!
Stejně tak musíme začít likvidovat i vše ostatní co je zde na hovno jde o; normy, zákony, vyhlášky, morálku, pověry, mytologie, kulty, rituály, dezinformace, regulace, atd. Vytvoříme globální organizaci, která bude globálně vše prověřovat, a zajistí to, aby vše co je zde na hovno, bylo spláchnuté optimálně do sraček!
Podíváte se na dům, a řeknete ten dům je zde na hovno, a tak to nahlásíte, a brzo bude ten dům, co je zde na hovno eliminován, podíváte se na organizaci která je zde na hovno a tak to nahlásíte a brzo bude tato organizace eliminována, je třeba si konečně uvědomit že život zde stojí za hovno jenom díky tomu že jsme zapomněli splachovat do sraček vše co zde stojí za hovno, i ty stojíš za hovno, a tak tě brzo spláchneme do sraček!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem