středa 18. listopadu 2015

Chyby nám dělají ze života očistec

Vše zde funguje obrazně jako zámek a klíč, pokud nemáme správný klíč, snažíme se zámek otevřít násilím, následkem je konzumní očistec plný fyzického a psychického násilí! Pokud cizí člověk poukáže na moje božské chyby, tak to beru jako drzý útok na moji božskou svatou autoritu, ať si ten cizí genetický zmetek uvědomí konečně to, že i on mnoho chybuje, ať on okamžitě odejde do kláštera, a žije zde skromně jako svatý člověk mnoho let.
Kdo nežil v klášteře mnoho let skromně, ten nemůže kritizovat ty, co žili v klášteře skromně! Klíčem k restartování nefungující civilizace je pochopení optimálních priorit, optimální prioritou je používat k hodnocení jenom geniální inteligenci a nepoužívat k hodnocení svaté vědomosti, vše se rychle mění a tak jsou svaté vědomosti často už zastaralé a tím i chybné! Podívejme se na stroje, jak fungují, když se dostanou do problému, neumí jej vyřešit a tak se zastaví!
Pravdu má jenom existenční situace, ve které jsi, nemůže mít pravdu; norma, zákon, morálka, regulace, víra, rituál, kult, pověra, atd. jako tupci neustále trváme na svatých vědomostech a odmítáme používat inteligenci na to, abychom vyhodnotili optimálně naši existenční situaci! Podívejme se třena na problém ekonomických emigrantů, všimněme si toho, že k nám utíkají jenom sociální ubožáci, a neutíkají k nám mocní a bohatí lidé z ciziny!
Máme sami doma nadbytek sociálních ubožáků, se kterými si už nevíme rady a logicky nestojíme o nové sociální ubožáky, díky výhodám a jistotám co nám poskytla věda a technika došlo k přelidnění a tím i k degeneraci a centralizaci. Moderním problémem je optimalizace a automatizace, rychle ubývají všude pracovní místa s dobrým platem a lidi se ocitají v zoufalé ekonomické situaci, kterou řeší; ekonomickou emigrací, kriminalitou, prostitucí, drogami, sektami, mafiemi, terorismem, rasismem, diktaturami, revolucemi, válkami, atd. lidí je všude jako sraček, a tak lidský život stojí všude za hovno!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují