neděle 22. listopadu 2015

Ateismus to je emancipace v náboženství

Emancipace, z tebe udělala idiota! Čím více je v systému emancipace, tím více je zde i deprese, neustále slyšíme o tom, že je zde deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, spravedlnosti, podnikání, obchodu, vědy, techniky, školství, rodiny, psychiky, atd. příčinou je emancipace, a tím zmizela i autorita, která by nám byla svatá. Emancipace z tebe udělala idiota, který existuje v idiotské kultuře mezi samými idioty, co vlastně způsobilo tak obrovský nárůst emancipace v lidské kultuře?
Vše začalo tím, že umíme mluvit, a tak můžeme dělat snadno z druhých idioty, a oni nám to logicky oplácí, následkem je idiotská emancipovaná kultura, ve které se házejí po prezidentech vajíčka a ukazují se jim červené karty. S příchodem gramotnosti a vysoké vzdělanosti se emancipace proměnila v neřešitelný globální problém a následkem je nárůst násilí a veliká konzumace drog. Pokud se podíváme na sociální systémy na internetu, tak zjistíme to, že lidi jsou idioti, a navštěvovat sociální systémy na internetu, může dneska už jenom idiot!
Podívejme se na diplomové práce vysokoškoláků, jsou to práce vysoce vzdělaných idiotů, s nulovou informační hodnotou, a proto nejsou diplomové práce logicky vystavené na internetu, aby si zde mohli idioti hrát na svaté autority, ve svých idiotských vysokých státních a podnikových funkcích. Pořizujeme si psy, protože pes nemůže mluvit, a to dává člověku krátkodobý pocit toho, že má zde autoritu. Rodiny nefungují díky emancipaci, a každý tak zde je odsouzen k tomu, aby byl sám se svými problémy jako idiot.
Kdokoli se pokusí dneska vyhlásit za autoritu, musí počítat s tím, že zde bude snaha z něj udělat idiota, protože je zde přeci emancipace, a v emancipované kultuře nelze respektovat žádnou mocnou nebo svatou autoritu! Ateismus to je emancipace v náboženství, udělali jsme z Boha idiota, aby on nám už nemohl být autoritou, náš svět je idiotské konzumní divadlo, ve kterém jsou díky emancipaci herci i diváci idioti!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem